Blader door alle evenementen die zijn geüpload op MUCT

.
arrow&v

Sun Jun 10 2018

Toegangsprijs:

0

Sat Jun 16 2018

Toegangsprijs:

0

Internationale Matching Event voor vluchtelingtalent

Wed May 23 2018

Toegangsprijs:

0

Den Haag

Training voor het Utrecht Network: 'Ondersteuning voor vluchtelingen in het hoger onderwijs optimaliseren

Mon Jun 11 2018

Toegangsprijs:

0

Utrecht

Weekelijks Voetbal

Tue May 15 2018

Toegangsprijs:

Maastricht

IamExpat Fair

Fri Nov 09 2018

Toegangsprijs:

Den Haag

KoffieNL

Tue May 15 2018

Toegangsprijs:

Delft

Sollicitatie training

Mon Jun 04 2018

Toegangsprijs:

16

Zaanstad

Thu Jun 14 2018

Toegangsprijs:

0

Tue Jun 19 2018

Toegangsprijs:

0

Taste Friday!

Thu May 17 2018

Toegangsprijs:

2

Delft

Language Cafe

Mon May 14 2018

Toegangsprijs:

0

Tilburg

Vrouwen Taal Caf�

Sun May 13 2018

Toegangsprijs:

Maastricht

HuisNL

Fri May 11 2018

Toegangsprijs:

0

Delft

Diversieteit in de Stad - Young Pactmakers

Mon May 07 2018

Toegangsprijs:

0

Amnsterdam

Copyright © 2018 Unity In Diversity. ALL RIGHTS RESERVED

DISCLAIMER

To the best of our knowledge, the information contained herein is accurate and reliable as of the date of publication; however, we do not assume any liability whatsoever for the accuracy and completeness of the above information. Unity in Diversity makes no warranties which extend beyond the description contained herein. Any information given in this statement does not constitute any warranty of  fitness for a particular use.It is the user's responsibility to investigate and confirm the information, in order to satisfy themselves as to the suitability of such information for their particular purpose.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Voor zover wij weten, is de hierin opgenomen informatie juist en betrouwbaar vanaf de publicatiedatum; wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor de nauwkeurigheid en volledigheid van de bovenstaande informatie. Unity in Diversity biedt geen garanties die verder gaan dan de beschrijving in dit document. Alle informatie in deze verklaring vormt geen garantie voor geschiktheid voor een bepaald gebruik. Het is de verantwoordelijkheid van de gebruiker om de informatie te onderzoeken en te bevestigen, om zichzelf ervan te overtuigen dat deze informatie geschikt is voor hun specifieke doel.